Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Bukkaku

Experimentální horrorový survival s prvky sci-fi a RPG. Příběh mezi životem a smrtí ve stylizovaném herním origami světě. Název „Bukkaku“ – má mnoho významů. Když se nad tím hlouběji zamyslíte, tak to dává smysl. Pokud se divíte, proč to zní podobně jako bukkake, je to proto, že pochází ze stejného kořene slova (bukkake 打っ掛け). První kanji (打) znamená “úder” nebo “náhlý”. Hlavně to dost souvisí s tím “roztříštěním na kousky” z něhož vychází graficky styl a měl by být jednoznačně vidět. A v neposlední řadě je to japonský výraz pro Buddhistický chrám.

Vortex #101

O nutnosti, či nezájmu „být vidět“ jsme si pak povídali s Lukášem „RZE“ Řezníčkem, který má rozpracovaných několik prototypů a ten poslední tlačí k vydání. Jmenuje se Bukkaku a stejně jako všechny předchozí Lukášovy počiny se i tato hra vyznačuje velmi originální a výraznou polygonální a jinak experimentální vizuální stránkou.

Více informací

Bukkaku na Steamu

Experimentální horrorový survival s prvky sci-fi a RPG. Příběh mezi životem a smrtí ve stylizovaném herním origami světě.Název „Bukkaku“ – má mnoho významů. Když se nad tím hlouběji zamyslíte, tak to dává smysl. Pokud se divíte, proč to zní podobně jako bukkake, je to proto, že pochází ze stejného kořene slova (bukkake 打っ掛け).

Více informací