LUKÁŠ ŘEZNÍČEK

Grafický designer a Herní vývojář. Zakladatel RZE Studia, e-shopu digiboom.cz nebo WAUOW.com.

Image

Jmenuji se Lukáš Řezníček „RZE“, jsem tvůrcem indie her jako jsou třeba sci-fi arkáda Fatal error, hororová FPS Debteh nebo nověji projekt Bukkaku, tedy spíš aktuálně Harakiry. Mimo to dělám i webdesign a další kreativní grafiku v rámci vlastního RZE Studia. Hry a prototypy vytvářím ve svém volném čase už zhruba přes 10 let. Stále mě to baví a naplňuje. Je to moje srdcová záležitost. U grafického designu je to spíš o tom, že mě to nejen živí, ale je to pro mě jasná volba.

Image

Vývoj her je v tomhle ohledu oproti produkčnímu designu více zábavný, komplexnější a svobodnější. S tím logicky souvisí také pracnější postup trvající i několik let. Proto je na konci tohoto procesu velký oddech a nadšení do další kapitoly. Spousta projektů ale končí v šuplíku. Je to třeba půlroční práce, kterou nikdo nikdy neuvidí. Klasický postup nejen herních vývojářů. Nejtěžší u každého herního nebo jakéhokoli projektu je začátek. Myšlenka, koncept, styl a příběh. Hry tvořím sám, takže to zabere docela dost času. Od mala mě bavilo tvořit, kreslit, poznávat a objevovat tvůrčí techniky, které nám pomáhají realizovat naši vizi. Mám myšlenku a tu rozšiřuji. Pak se divím, jak se vše sloučilo dohromady v jeden fungující celek a ke konci to má obrovskou sílu. Nejkrásnější na hře je vlastně to, že se využívají snad všechny kreativní techniky a formáty, které můžete kombinovat. - Zing.cz

Image

Grafický designer a Herní vývojář. Zakladatel RZE Studia, e-shopu digiboom.cz nebo WAUOW.com. Tvoříme piktogramy, ikony, ilustrace, weby, animace nebo loga. Upravujeme fotografie i webové šablony. Zpracujeme kompletní webové prezentace. Zaměřujeme se pouze na prezentační/microsite weby. S námi se stane váš vizuál netradičním a osobitým. Prohlédněte si část našich projektů, konkrétní šablony s okamžitou možností spolupráce nebo naše grafické práce. Nápadité ikony, čisté ilustrace, úderné animace s oslnivým vizuálem. Nízké cenové nabídky, vysoká rychlost zpracování a kvalitní výběr. Tvoříme weby, které mají malou míru okamžitého opuštění a jsou pro uživatele přehledné jak svým obsahem, tak i uspořádáním. Získejte od nás funkční a uživatelsky přívětivý web v nejrychlejším možném termínu s kvalitním zpracováním.

Image
Image

LUKÁŠ ŘEZNÍČEK | Životopis

Grafický designer a Herní vývojář. Zakladatel RZE Studia, e-shopu digiboom.cz nebo WAUOW.com.

Více informací

RZE Studio | Portfolio 2018

Digitální grafické studio vytvářející originální koncepty od log nebo ikon přes animaci až po kompletní aplikace nebo vizuální identity.

Více informací